FreshMail.pl
img

Wysokie czarne szpilki na chłodną wiosnę

/
/
/
2713 Wyświetleń

Gdzie ta wiosna? Zbliża się majówka, a na niebie wciąż złowieszcze chmury, temperatura nie chce przekroczyć 10 stopni Celsjusza i aura jest bardziej jesienna niż powinna o tej porze roku. Pogoda wymusiła na mnie ubranie czegoś, w czym nie złapię kataru. Do mojej stylizacji założyłam czarną sukienkę z C&A, czarny płaszcz, czarne rajstopy i bardzo wysokie czarne szpilki. Czerń przełamałam czerwoną torebką z Mohito.

Wysokie czarne szpilki i płaszcz z futerkiem

Wysokie czarne szpilki

Jak każda kobieta uwielbiam szpilki. Od zawsze należały one do kanonu klasycznej mody. Można wykorzystywać je zarówno w eleganckich stylizacjach, jak i tych mniej zobowiązujących. Szpilki są symbolem kobiecości. Powiem Wam szczerze, że te, które założyłam wymagają nie małej wprawy, jeżeli chcemy się w nich poruszać z gracją. Szpiki mają 15 cm wysokości i ukryty koturn, a nogi wyglądają w nich bardzo zgrabnie. Charakteru dodaje im delikatny pasek opinający nogę nad kostką.

Wysokie czarne szpilki

Muszę dodać, że płaszcz przerobiłam sobie sama. Koło kołnierza doszyłam skórzane lamówki, a na ramionach przyszyłam futerko odczepione ze starej kurtki która i tak wisiała w szafie.

Wysokie czarne szpilki

Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki

It is main inner container footer text

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Zostań na dłużej i zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na moim blogu.

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdym momencie).

FreshMail.pl