img

Wysokie czarne szpilki na chłodną wiosnę

/
/
/
3306 Wyświetleń

Gdzie ta wiosna? Zbliża się majówka, a na niebie wciąż złowieszcze chmury, temperatura nie chce przekroczyć 10 stopni Celsjusza i aura jest bardziej jesienna niż powinna o tej porze roku. Pogoda wymusiła na mnie ubranie czegoś, w czym nie złapię kataru. Do mojej stylizacji założyłam czarną sukienkę z C&A, czarny płaszcz, czarne rajstopy i bardzo wysokie czarne szpilki. Czerń przełamałam czerwoną torebką z Mohito.

Wysokie czarne szpilki i płaszcz z futerkiem

Wysokie czarne szpilki

Jak każda kobieta uwielbiam szpilki. Od zawsze należały one do kanonu klasycznej mody. Można wykorzystywać je zarówno w eleganckich stylizacjach, jak i tych mniej zobowiązujących. Szpilki są symbolem kobiecości. Powiem Wam szczerze, że te, które założyłam wymagają nie małej wprawy, jeżeli chcemy się w nich poruszać z gracją. Szpiki mają 15 cm wysokości i ukryty koturn, a nogi wyglądają w nich bardzo zgrabnie. Charakteru dodaje im delikatny pasek opinający nogę nad kostką.

Wysokie czarne szpilki

Muszę dodać, że płaszcz przerobiłam sobie sama. Koło kołnierza doszyłam skórzane lamówki, a na ramionach przyszyłam futerko odczepione ze starej kurtki która i tak wisiała w szafie.

Wysokie czarne szpilki

Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki Wysokie czarne szpilki

It is main inner container footer text