FreshMail.pl

Słuchawki BANG Music, muzyczny strzał w 10!

/
/
/
210 Wyświetleń

Przy piątkowym, wieczornym spotkaniu mój dobry znajomy wymyślił, że będzie robił słuchawki z łusek. Tak, dobrze przeczytałeś/aś z łusek kaliber 45. Pomyślałam, że to mega fajny pomysł. Udało mu się wcielić plan w życie i muszę powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem. Słuchawki BANG Music dostałam w prezencie w celu przetestowania. Wyglądają bardzo elegancko, do wyboru mamy dwie opcje: czarno-złote i biało-złote. Idealnie pasują do białej, dopasowanej koszulowej bluzki i ołówkowej czarnej spódnicy z dużym rozporkiem oraz czarnych szpilek. Ale równie dobrze zgrywają się z zestawem trampki, bokserki + snapback. Nie ważne jaki masz styl jedno jest pewne, musisz je mieć!

Słuchawki Bang Music

Wygląd

Najważniejszym atutem słuchawek jest wygląd, wchodząc do sklepu pierwsze na co zwracam uwagę to czy produkt mi się podoba. Podoba się! Ręcznie wykonana obudowa z łuski pocisku karabinowego to jest coś! Coś czego nie zobaczysz na ulicy u innych.

Słuchawki Bang Music Słuchawki Bang Music Słuchawki Bang Music

Dźwięk

Nie znam się na parametrach technicznych, jestem kobietą – mam prawo. Nic nie mówi mi fakt, że pasmo „przenoszenia słuchawek to 18-2000Hz”. Jedno wiem na pewno. Dźwięk jest czysty, bas mocny i głęboki, a to wszystko co jest mi potrzebne do słuchania mojej ulubionej muzyki.

Słuchawki Bang Music Słuchawki Bang Music

Opcje

Słuchawki dostępne są w dwóch wariantach. Możesz kupić je ze zwykłym przewodem, lub z pilotem pozwalającym na rozmowę kiedy podłączone są do Twojego telefonu. Zdecydowania bardziej przypadła mi do gustu opcja nr 2.

Do słuchawek dodawane są dwa komplety silikonowych nakładek. Całość zapakowana w stylowe drewniane pudełko ze szklanym okienkiem, przez które widać słuchawki.

Gdzie kupić?

Sprawdźcie fanpage BANG Music, na którym znajdziecie informacje o dystrybutorach.

Słuchawki Bang Music Słuchawki Bang Music Słuchawki Bang Music

It is main inner container footer text

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Zostań na dłużej i zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na moim blogu.

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdym momencie).

FreshMail.pl