img

Meble z europalet – inspiracje

/
/
/
3273 Wyświetleń

Ostatnio bardzo modne stały się meble z europalet. Zwłaszcza dla amatorów minimalistycznego stylu we wnętrzach, którym nie do końca pasują ciężkie, stylizowane ozdoby. Meble z palet idealnie pasują nie tylko do ogrodu i na taras ale również świetnie sprawdzają się w domu. Pasują do nowoczesnych wnętrz, jak również do stylu przemysłowego, który cechuje prostota i oszczędność w formie. Meble z europalet są propozycją dla każdego. Nie musicie posiadać wielkich zdolności stolarskich, żeby wykonać je samodzielnie. Wystarczy dobry pomysł i odrobina cierpliwości. Można z nich wykonać wiele przedmiotów domowego użytku, takich jak stolik, fotel, kanapa, regał z palety. Takie meble wpasowują się do każdego wnętrza.

Meble z europalet

Meble z europalet i ich zalety

Meble są tanie, trwałe a do tego jedyne w swoim rodzaju. Ich cena jest różna w zależności od tego, z jakich jeszcze elementów są złożone. W przypadku kanap dochodzą tapicerowane siedziska i oparcia, a stoliki mogą mieć szklany blat. Najpopularniejsze są jednak proste modele, bez dodatków. Meble z palet często mogą być również elementem przełamującym konwencję, wprowadzającym do eleganckiego domu odrobinę luzu i świeżości. Wykonane z surowego drewna palety dobrze komponują się we wnętrzach w stylu skandynawskim.

Jak wybrać rozmiar?

Palety występują w różnych rozmiarach. Najbardziej popularne są europalety o wymiarach 1200 x 800 x 144 mm  o wadze około 25 kg. Inne chodliwe rozmiary to 800 x 600 x 144 mm. Ale również występują znacznie większe 1200 x 1200 x 144 mm. Rozmiar europalety zależny jest od mebla, który chcemy wykonać. Większe palety można wykorzystać na duże, dwuosobowe łóżko, a mniejsze świetnie sprawdzą się jako regał na ścianę.

Meble z europalet

It is main inner container footer text