FreshMail.pl
img

Koszula z naszywkami. Stylizacja na wiosnę

/
/
/
384 Wyświetleń

Strój jest naszą wizytówką. Czasami zdarza się, że jest odwzorowaniem naszego nastroju. Z tego jak się ubieramy można wyczytać wiele o nas samych. Lubię ubierać się elegancko, wtedy czuję się dumna i pewna siebie, przyciągam spojrzenia 99% ludzi, którzy mnie mijają. Jednak taki styl od pewnego czasu zaczął mnie męczyć. Ubieram się dla siebie, a nie dla kogoś i albo to się komuś podoba albo nie. Trudno. Fajnie jest założyć coś wygodnego i wtopić się w tłum. Chociaż nie zawsze mi to wychodzi. Może to objaw tego, że jestem pedantką i rzeczy które zakładam dobieram bardzo starannie. Mam też zboczenie na punkcie butów. Zawsze muszą być mega czyste. Kolejna stylizacja to odzwierciedlenie takiego właśnie codziennego, luźnego stylu: koszula z naszywkami, białe spodnie z dziurami, wygodne sneakersy i kopertówka.

koszula z naszywkami

Koszula z naszywkami

Klasyczna koszula z naszywkami to must have wiosna/lato 2016. Jeśli jednak nie posiadacie jej w swojej szafie, bardzo łatwo możecie ją zrobić same. Wystarczy, że macie zwykłą białą czy też inną jednolitą koszulę. Naszywki możecie zamówić na Allegro bądź zakupić w prawie każdym sklepie (ostatnio widziałam fajne zestawy w Bershka).
Rozłóżmy koszulę na podłodze,  zaznaczmy kredą miejsca, w których chcemy mieć naszywki. Następnie gorącym żelazkiem przeprasujmy naszywki na koszuli i gotowe.

koszula z naszywkami

kosdzula z naszywkami

Spodnie z dziurami

Jeśli chodzi o spodnie – ja swoje zrobiłam sama, ponieważ nigdzie nie mogłam dostać takich jakie chcę. Kupiłam zwykłe, białe rurki w Pimkie. Zaznaczyłam miejsca, w których chciałam zrobić dziury (pamiętajcie, że najlepiej zrobić mając spodnie nałożone na sobie, wtedy mamy pewność, że nasze dziury będą w miejscach w których chcemy żeby były). Nożyczkami wycięłam dziury a igłą powyciągałam nitki, co nadało efekt poszarpania. Jeśli jednak będziecie miały problem jak to zrobić, to na YouTube znajdziecie dużo filmików instruktażowych na ten temat.

spodnie z dziurami

spodnie z dziurami

spodnie z dziurami

Stylizacja. Koszula z naszywkami

  1. Koszula z naszywkami Fasardi
  2. Spodnie białe Pimkie
  3. Biała bokserka New Yorker
  4. Sneakersy
  5. Torebka

It is main inner container footer text

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Zostań na dłużej i zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na moim blogu.

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdym momencie).

FreshMail.pl