img

Modne kolory wiosna/lato 2017

/
/
/
563 Wyświetleń

Kochani po dość długiej przerwie wracam do Was z nowymi trendami na wiosnę/lato 2017. Mocne i zdecydowane kolory wkraczają na ulice. Rządzić będzie kwaśna cytryna, zmysłowa fuksja, oranż i ostra zieleń. Barwnych inspiracji możecie śmiało szukać wśród miejskich graffiti. Wzory możecie dodawać do siebie odważnie, pamiętając tylko, by łączyć je za pomocą pasujących do siebie kolorów. Możecie iść na całość! Fuksję, cytrynę, groszkowy i oranż zakładamy od stóp do głów. Czasami możemy zrobić przerwę od koloru i sięgamy po biel. Ale tylko czasami. W trendzie będą także minitorebki, asymetryczne dekolty, ściskające talię gorsety.

Groszkowy (greenery)

Ten jasny, a wręcz jaskrawy zielony zyskał nazwę „greenery”. Został okrzyknięty kolorem roku 2017. Po raz pierwszy nie jest przygaszony pastelami. Będziemy nosić go na sukienkach, bluzkach, kombinezonach. Najlepiej wygląda solo lecz możemy zakładać go do czerni lub granatu.

groszkowy

groszkowy

Cytrynowy

Zdecydowanie najbardziej rzuca się w oczy. Niedoceniony – być może dlatego, że trudny w utrzymaniu.  Sezon wiosna/lato to sezon dla niego! Cytrynowy wtargnął na wybiegi u większości projektantów. Pojawił się w płaszczach, sukienkach i kamizelkach sportowych. Na ceremonii rozdania Złotych Globów Natalie Portman, Emily Ratajkowski i Maisie Williams miały na sobie żółte suknie i wyglądały rewelacyjnie.

cytryna

cytryna

Oranż

W tym sezonie wiosna/lato 2017 czerwień zastąpi nam odważny a nawet bym powiedziała, że neonowy pomarańczowy. Rzucający się w oczy, zdrowy, żywy kolor papai.

oranżoranż

 

Biel

Biel była zawsze modna i elegancka, subtelna i romantyczna. Oprócz ostrych, jaskrawych kolorów znalazło się miejsce na anielską biel. Pojawiła się w kobiecych koronkach, długich sukniach, tunikach, koszulach, sportowych kombinezonach. Najlepiej nosić ją samą albo na zasadzie kontrastu.

biel

biel

 

Fuksja

Odważą i soczystą fuksję teraz nosimy nie tylko na ustach ale od stóp do głów. Najlepiej wygląda na długich, wieczorowych sukniach, aksamitnych płaszczach, legginsach z lycry i włosach.  Idealnie prezentuje się u brunetki.

fuksjafuksja

 

 

  • JB

    Świetny wpis

It is main inner container footer text