FreshMail.pl
img

Test legginsów Gothic Pharm

/
/
/
982 Wyświetleń

Test

Po założeniu czułam się w nich bardzo dobrze i swobodnie.  Jedną z bardzo istotnych rzeczy jest to, że w przeciwieństwie do innych legginsów legginsy Gothic Pharm nie zsuwają się, nie spadają i zawsze pozostają w tym samym miejscu. Nie musimy się obawiać, że podczas ćwiczeń będziemy wyglądać źle co chwilę je poprawiając.  Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana. Zdecydowanie różnią się od powszechnie dostępnych legginsów sportowych. Niektóre wzory mogą optycznie pomniejszać uda i uwydatniać pośladki inne zaś wydłużają nam nogi. Także spokojnie możemy je dopasować do naszej figury. Przetestowałam je podczas treningu na siłowni. Trening był dość wyczerpujący, a legginsy radziły sobie doskonale. Zostały one wzbogacone w jod i witaminę B co ma sprawić, że nasza  skóra jest dobrze nawilżona i pozbawiona cellulitu. Dzięki ekstraktu z brunatnicy nasz metabolizm jest przyspieszony a nasze ciało staje się bardziej jędrne. Wszystkie te substancje zamknięte są w mikrokapsułkach uwalnianych w czasie ćwiczeń lub zwykłego użytkowania legginsów Gothic Pharm.

legginsy gothicpharm

Gothic Pharm jest firmą dbającą o sportowców i osoby aktywne fizycznie. Posiadają w swojej ofercie profesjonalną linię wysokiej jakości suplementów diety jak również odzież sportową idealną do ćwiczeń, akcesoria treningowe, pasy, gorsety. Więcej znajdziecie na stronie www.gothicpharm.com

legginsy gothicpharm

  • Basia Ferenc

    Na Tobie wyglądają ładnie, ale ja wolę bardziej stonowane i najlepiej ciemno kolorowe legginsy – w takich lepiej się czuję. Moje ulubione, które nie spadają mojego chudego tyłka to te: https://sklep-dare2b.pl/sequence-tight-p2919, bo są bardzo wąski w kostkach i mają mocną gumkę w pasie.

It is main inner container footer text

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Zostań na dłużej i zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na moim blogu.

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdym momencie).

FreshMail.pl