FreshMail.pl
img

Jak zdobyć followersów na Instagramie? 7 zasad, których powinieneś przestrzegać!

/
/
/
2900 Wyświetleń

5. Konkurs na Instagramie

To bardzo popularna forma budowania zaangażowania i zwiększania ilości obserwujących. Dobrze jest zorganizować taki konkurs w momencie kiedy ruch na Twoim profilu nieco opadł i chciałabyś “podkręcić obroty”. Pomysłów na konkursy jest bardzo dużo. Możesz zachęcić swoich followersów do otagowania znajomych w komentarzu pod zdjęciem lub do repostowania zdjęcia konkursowego.

6. Wykorzystaj Instagram Story

Odkąd Instagram wprowadził funkcję “Twoja Relacja” (“Instagram Stories”) zyskaliśmy kolejne potężne narzędzie do pozyskiwania nowych followersów. Pamiętaj, żeby wrzucać tam angażujące treści, które zainteresują ludzi. Świetną funkcją jest “relacja na żywo”, która pozwoli Ci wejść w interakcję z obserwującymi i zbudować więź, która sprawi, że będą jeszcze chętniej komentować i polubiać Twoje treści.

Jak zdobyć followersów na instagramie. Instagram Story

  • Weronika M

    Bardzo przydatny artykuł. Sama staram się zdobyć swoich followersów ale w sumie do końca nie wiedziałam jak to działa. Tutaj znalazłam kilka cennych porad. Tutaj link do mojego profilu https://www.instagram.com/weronika_health_fit_life/ Pozdrawiam

It is main inner container footer text

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś!

Zostań na dłużej i zapisz się do newslettera, żeby otrzymywać informacje o najnowszych wpisach na moim blogu.

Wyślij mi newsletter (możesz się wypisać w każdym momencie).

FreshMail.pl